Diskuze

Datum: 14.09.2018

Vložil: Aleš a Markéta

Titulek: Jizera 2018

Opět krásná soutěž, a že si ještě kvůli nám necháte opravit skoro všechny silnice.
Jen to razítko od Netopýra mi tam chybělo, ale na Želiv se s ním domluvím, a někom ho cestou zašiju :-)
Díky a za měsíc

Datum: 06.09.2017

Vložil: Aleš

Titulek: Jizera 2017

Právě dorazil nový startér, takže pozítří se těšíme v Železném Brodě :-)

Datum: 11.09.2017

Vložil: Aleš a Markéta

Titulek: Re: Jizera 2017

Děkujeme za krásnou soutěž, zvláště přespolní motanice okolo netopýra se moc povedla. A někteří budou dlouho vzpomínat na Klokočí :-)

Datum: 11.09.2017

Vložil: Libor

Titulek: Re: Re: Jizera 2017

Sám moc dobře víš jak to potěší když se soutěž povede a posádky jsou spokojené. Díky.

Datum: 17.08.2017

Vložil: Libor Bryknar

Titulek: Krteček

Dovoluji si zde zveřejnit komunikaci s jením z ůčastníků této akce, budeme rádi pokud nás na nedostatky upozorníte abychom se jich v budoucnu vyvarovali.

Vážený pane Bryknare,
předem bych Vám chtěl poděkovat za úsilí věnované pořádání zábavné akci Veteránem za krtečkem. Byli jsme jednou z posádek a moc jsme si celý den užili. I ten déšť na cestě domů měl i svou pozitivní stránku – doma nikdo ani nemuk, když jsem ihned po příjezdu strávil 3 hodiny vysoušením celého vozidla. A to i přes to, že jsme druhý den ráno odjížděli na dovolenou do Řecka, kterou jsme o pár dnů posunuli a zkrátili právě kvůli Vaší akci.
Jedna věc mě však vrtá hlavou: náš výsledek. Víte nejde o mě, já si akci užil a hotovo. Ale naši různí přátelé, kteří též s námi jezdí na různé akce a já byl pro krtečka takový průzkumník na roky příští se mi posmívají, že jsme skončili až 86! přitom si myslíme, že hodnocení např. na pk.4 je špané. Byli jsme 80 cm od překážky, mělo to být 50 cm, takže rozdíl byl 30 cm, ne 80!? Také nechápu hodnocení pk 7 a 8.
Víte ač zábava - brali jsme věc trochu vážně, právě kvůli zjištění stavu pro naše další přátele veteránisty. Např. při přejezdu toho klaksonu jiné posádky vystupovaly a spolujezdec naváděl řidiče – my z jiných akcí poučeni poctivě ani hlavu z okénka nevystrčili…
Ano, stokrát s Vámi souhlasím, že jde především o zábavu, ale na druhou stranu, pokud máme pocit ze špatného hodnocení – zvláště pod tlakem „publika“, ztrácí taková akce pro nás tu správnou chuť účastnit se i dalšího ročníku.
Omlouvám se za dlouhý text zabírající spoustu drahocenného času, ale stručněji to opravdu neumím.
S přátelským pozdravem, J. Holický – pagoda

Dobry den pane Holický.
Jsem velice rád, že se Vám naše akce líbila. O to více mě mrzí chyba z naší nebo spíše z mé strany. Na této kontrole jsem byl převážně já nebo tchán a došlo k tomu, že Vám omylem byla do výkazu zapsána celá vzdálenost. Za toto nedopatření se velice omlouvám a doufám, že bylo ojedinělé. Mám poučení pro příště, že musím soutěžící upozornit, aby si trestné body po pořadatelích kontrolovali namístě. Při 107 posádkách se bohužel nějaká chyba podaří. Kontrolní stanoviště 7 a 8 pokud si dobře pamatuji, byl obvod pneumatiky (205 cm) každý centimetr odchylky trestný bod a šroubování šroubků na čas každá vteřina trestný bod. Doufám, že zde nedošlo k další chybě. Výsledková listina je již opravena a na našich stránkách na to bude upozornění. Svému „publiku“ prosím vysvětlete náš omyl. Za dlouhý text zabírající spoustu drahocenného času Vám moc děkuji. Pokud by nás totiž na chyby nikdo neupozornil, nemohli bychom se jich pro příště vyvarovat.
Mějte se fajn a doufám, že na nás nezanevřete.
Libor Bryknar

Datum: 19.07.2017

Vložil: Krteček

Titulek: Krteček

Tak Krteček má připravené autíčko, domluvené ubytování v zeleném domečku a společně s Žabkou, Myškou a dalšími kamarády se už moc těší :-)

Datum: 20.07.2017

Vložil: pořadatelé

Titulek: Re: Krteček

Pomalu začínme být trochu nervózní startovka je na stovce a to vím o dalších deseti co volali plus ti co přijedou nehlášeni. K tomu se modlíme za kalé počasí ale na všechny se těšíme.
Libor

Datum: 11.09.2016

Vložil: Aleš

Titulek: Díky za Jizeru

Jako vždy to byl perfektní víkend a moc jsme si to s Markétou užili. Stejně jako loni jsme si po napínavých soubojích odvezli nakonec další zelený věnec, takže pro nás ještě takový bonus. Díky všem pořadatelům a těším se za měsíc :-)

Datum: 23.07.2016

Vložil: KOVÁŘ KRUNTORÁD

Titulek: super akce

Byla to super akce.Počasí,pořadatele,krajina i jídlo.Vše super.Jako vždy.Velký dík všem pořadatelům.

Datum: 24.07.2016

Vložil: petr procházka

Titulek: zamyšlení...

akce byla vydařená...
Jen by mě zajímal zbůsob výpočtu výsledků.
na PK1(kloboučku hop)bylo za každý netrefený klobouček učtováno 10 tr. bodů,také to tak bylo prezentováno na dotaz a zapsáno do jízdního výkazu.
V konečném součtu je však tento výsledek uváděn jako 1 tr.bod....
Celkové pořadí by pak vypadalo uplně jinak...

Záznamy: 1 - 10 ze 55
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek